(c) foto: Vera Weber
Na twee jaar van schrijven en finetunen is het eindelijk zo ver, de release van Turning the Cube. Een bijzonder gesamtkunstwerk waarin onze voorstelling Square Two wordt gebruikt om uit te zoomen en te kijken naar de rol van patronen en algoritmes in de beeldende kunst, jongleren en in ons dagelijks leven. In het boek vindt je een aantal essays van wetenschappers van de Universiteit Münster, gedichten van Mischa Andriessen, beeldende kunst van Don Satijn en foto’s van Megin Zondervan.
Turning the Cube is verkrijgbaar bij bol.com
Recente berichten
Tall Tales Studio, home of circus
De Studio in De Kroon krijgt een nieuwe naam: Tall Tales Studio, home of circus.
Staat van het Circus
Ieder jaar wordt een vooraanstaande maker uitgenodigd om te reflecteren op de ontwikkelingen in het circusveld. Dit jaar sprak Maartje Bonarius de De Staat van het Circus tijdens hedendaags circusfestival This Is Not A Circus in Theater Bellevue.
Maartje Bonarius: “Circus is nog steeds mijn taal”
"Nog altijd is mijn lijf de manier waarop ik het makkelijkst communiceer, is circus mijn taal," schrijft Maartje Bonarius van Tall Tales Company