In onze nieuwe 30 minuten-durende buitenvoorstelling Spiegeling vertellen drie acrobaten het publiek wat het voor hen betekent om een sterke vrouw of een gevoelige man te zijn. De voorstelling is gebaseerd op persoonlijke anekdotes van de artiesten en is speciaal gemaakt voor publiek dat niet dagelijks met theater in aanraking komt. We spelen de voorstelling onder meer op scholen en tijdens buurtfestivals.
Bekijk de agenda om bij één van de voorstellingen te kunnen zijn!
foto: (c) Bas de Brouwer
Recente berichten
Square Two: bijzondere locaties en unieke ervaringen
Van het prachtige landschap van Terschelling, de thuishaven van Oerol, tot een bijzondere uitvoering met 40 jongleurs op de European Juggling Convention.
European Circus History Conference in Londen
Van vrijdag 28 februari tot en met zondag 2 maart vond in Londen, de geboorteplaats van het klassieke circus, de allereerste European Circus History Conference plaats.
Samenwerking met Bachfestival en B’Rock Orchestra
Tall Tales gaat in residentie bij het Bachfestival en opent samen met B'Rock Orchestra & Vocal Consort uit Vlaanderen het festival op vrijdag 21 juni.


