Tall Tales Company bestaat 10 jaar en ook Circusstad Festival vierde haar 10e verjaardag!
Dit jaar presenteerden we tijdens Circusstad Festival onze jubileumvoorstelling Square 10, waarin maar liefst tien jongleurs het publiek in tien scènes meenamen op een bijzondere route door Theater Rotterdam waarin zij de geheime codering onthullen achter bijzondere plekken in het theater.
Van harte, Circusstad Festival, het was ons een waar genoegen om onze gezamenlijke verjaardag te vieren!
Recensie in de Volkskrant: “[…] de prachtige patronen van die Tall Tales Company weet te genereren als verlengstuk van alle architectuur blijven je zeker bij.” *** Annette Embrechts, de Volkskrant
Recensie op Circusweb: “[…] de tien jongleurs komen adembenemend dichtbij en zijn onvervalst ‘mens’ in de routevoorstelling. […] en het zet je aan het denken over je eigen identiteit” **** Circusweb
“Square 10 laat je verder kijken dan je neus lang is. Het is een kunstwerk waarbij je beeldende kunst en architectuur ontdekt middels de inzet van circuskunst. En dát terwijl het al die tijd zo dichtbij is geweest.” **** Circusweb
Wil je deze voorstelling ook beleven? De driepersoonsversie van de voorstelling, Square Two is deze zomer weer op tournee langs Europese festivals.
Foto: (c) Jonas Harnischmacher
Recente berichten
Spiegeling is klaar voor de tournee!
In onze nieuwe 30 minuten-durende buitenvoorstelling Spiegeling vertellen drie acrobaten het publiek wat het voor hen betekent om een sterke vrouw of een gevoelige man te zijn.
Koningsdag
Tall Tales Company presenteerde met trots een scène van Square 10 aan Koning Wilem-Alexander en Koningin Maxima in Rotterdam.
Tall Tales Studio, home of circus
De Studio in De Kroon krijgt een nieuwe naam: Tall Tales Studio, home of circus.